Havenzicht diner

Havenzicht diner

Dak- en thuislozen opvang Havenzicht zit om de hoek bij onze Sociëteit. Elk jaar trakteren onze vrijwilligers de daklozen op een drie gangen maaltijd. Eerst wordt er een auto vol boodschappen naar Havenzicht gereden om daar in de keuken een lekkere maaltijd voor te bereiden en om vervolgens samen te dineren.

De studenten vinden het leuk om de daklozen een gezellige avond te bezorgen en een praatje met ze te maken. Tijdens het diner is er genoeg tijd om verhalen uit te wisselen en dit maakt zo’n diner nou zo leuk. De bewoners van Havenzicht hebben veel te vertellen over wat ze hebben meegemaakt en waardoor ze dakloos zijn geworden. Het is een bijzondere ervaring om te zien hoe de studenten en daklozen elkaar op zo een avond al zo veel vertellen en dus heel open zijn naar elkaar toe. Al met al dus een hele leerzame avond voor beide groepen.

Voorbereidingen voor een heerlijk 3 gangen diner.
Posted in Uncategorized